הוא והיא | אגו פורנוגרפי

התמונה לקוחה מהאתר Fun Gallery
סרטים כחולים סיבכו לכולנו את החיים בכך שהם הטעו את שני הצדדים שכך שאנחנו תמיד מעוניינים בסקס, למרות שזה רחוק מהמציאות (כן, גם לגבי גברים). והנה עוד הפרכה שחייבים להעמיד על תיקונה: סרטים כחולים מחפיצים דווקא את הגברים.

הוא: חי בסרט כחול

בעוד שהנשיות שלך עומדת בזכות עצמה, גבריות היא משהו שצריך להוכיח החל מהתנהגות, מחוות וכלֶה בהעמדת איברים. איבר מין גברי הוא כמעט אלילי בסרטים כחולים. נשים רוצות, מתרשמות ממנו, מגודלו ומחוזקו עד לכדי התעלפות, ודורשות אותו בכל מקום בגופן בהנאה גמורה. אם חשבתם שנשים עוברות החפצה, הרי שגבר בסרטים כחולים הוא חפץ אחד גדול, חזק ומשפריץ לכל עבר.

מגיע לו הבחור שטוף-המוח לסקס עם בחורה ומגלה שהוראות ההפעלה הן שונות לחלוטין. לא מספיקה רק החדירה, אין מה לדבר על אנאלי, כמעט ואין שליחוֹת פיצה, והמושג "לתת עבודה" מקבל משמעות אחרת לגמרי. אתה לומד להבין – סרטים לחוד ומציאות לחוד. אז אתה לומד להקשיב, להתחשב, לחכות, לשנות, לגוון, לגעת, להרגיש, להתנשף, לנשק, ללקק, לסובב והכל בשביל האורגזמה המיוחלת שתאשר לך שאתה אחלה גבר. אבל מסופק ככל שתהיה, יש בךַ משהו שעדיין רוצה את מה שיש לכוכב הפורנו: סקס חופשי, סקס עם בנות שנהנות מסקס, וסקס חופשי שמקבלים עליו גם כסף (טוב, בשבילכן, אנחנו מוכנים גם לוותר על הכסף).

למה אנחנו צופים בסרטים כחולים מלכתחילה? לא, זה לא בגלל שאנחנו (רק) סוטים וחזירים שוביניסטיים. אנחנו עושים זאת גם בגלל המצפון. כשהיֶצר של גברים מדוכא בלי הרף בטענה שאנחנו קופים שצריך להרגיע – אנחנו לומדים להירגע בשביל להימנע מהדחייה הבלתי פוסקת, אבל היֶצר לא כבה. לכל המתיפייפות שעומדות לטקבק מילות גנאי והסברים על תעשיית הפורנו המנצלת ולמה בכלל להשקיע שהגבר לא עושה כלום למענן ולמה רק השפלה יכולה לגרום לנו הנאה – תפנימו: ככל שתחושת הגבריות נשארת בבעלותנו במיטה ומחוצה לה – כך אין לנו צורך לאשר לעצמנו אותה מחדש מחוץ למערכת היחסים (במקרה הזה – בפורנו).

הסרטים גרמו לכן לחשוב שסקס זה פרס על התנהגות טובה, ועל התנהגות טובה מאד יקצרו לי שליש מכאבי הראש. סקס זו עבודה גם בשבילי, ואולי בעיקר בשבילי. בעוד שבסרטים את יודעת לפנק, בפועל כל האחריות על הפינוק, שלי ושלך, מוטלת עליי. יש תנוחות רבות שאני לא נהנה מהן, יש מצבים שזה פשוט מעייף לחכות לך, ויש מקרים שאוראלי עושה את העבודה הרבה יותר מסקס. אבל את ממשיכה בביטחון שלך, שלא משנה מה, לא משנה התנוחה ולא משנה אם רק תואילי בטובך לשכב על הגב בתנוחת "המחכה למשיח" – אני צריך להיות אסיר תודה על עצם המחווה. את חושבת שהעבודה הקשה שלי נגמרה ברגע שאת במיטה, ולא מבינה שעכשיו היא רק החלה.

בזמן של אקט מיני ממוצע, כל גבר (אין דבר כזה גבר ממוצע) צריך לעבור את סך הדברים הבאים: להסתכל לך בעיניים, לדאוג לנשק אותך מדי פעם, לשנות קצב, לשנות תנוחות, לוודא שזה עושה לך טוב (מבלי לשאול אותך אם זה עושה לך טוב כי זה לא נתפש 'גברי' בעינייך), לזרוק איזו מילה מלוכלכת תוך-כדי, לעסות אזורים רגישים בגופך, להשתדל לא להזיע, לשמור על קצב, לשמור על זקפה, להתאפק שלא לגמור, להילחם ברטיבות שלך שמונעת כל חיכוך, לחשוב אם התנוחה הבאה שבא לי לעשות עלולה להרתיע אותך, לא לזוז יותר מדי גם אם שרירי התאומים שלי נתפסו – וכל זה לפני שבכלל חשבתי על האורגזמה שלי, שכמובן שברגע עולה המחשבה לגביה – היא כבר מתעכבת בעוד רבע שעה, מה שגורם לך לעפעף בחוסר סבלנות.

מה הפלא שעדיף לפעמים לעשות ביד, לבד, מול סרטים כחולים במחשב?


היא: אוננות וזיוני שכל

לפעמים נשמע, כאילו גברים באמת סובלים מסקס. אני באמת מתנצלת אם זה מרגיש לך כמו עבודה קשה מדי לגרום לי לגמור. אבל אפשר לחשוב שאני לא משתדלת לענג אותך, אני לא מוצצת בעמידה, בישיבה, על ארבע? אני לא משנה תנוחות כמו מתעמלת מחבר העמים? אני לא מעבירה אצבעות ולשון במקומות שלא זכו לראות אור שמש? אולי הבעיה שלך היא בסינון של הנשים איתן אתה נכנס למיטה.

אל תספר לי מה אני מרגישה ועל מה אני מפנטזת כשאני נכנסת למיטה. מעולם לא חלפה במוחי המחשבה על גנים טובים, והעמדת צאצאים. אם הוא יהיה אבא טוב, או בעל תומך. קשה לי להאמין שיש בחורה שלפני הכניסה למיטה מתעניינת בגודל ההכנסה (אנחנו מדברים על הבחינה הפיננסית כמובן). גם נשים יודעות שסקס הוא סקס. גם אנחנו רואות פורנו. הפנטזיות הכמוסות שלי לא שונות בהכרח מאלו שלך, גם לי בא לחקור, לנסות, למתוח את הגבולות.

דווקא גברים עושים הבחנה בין סקס למטרת הסקס וסקס עם אהבה, גבר ימהר לממש פנטזיה מינית עם בחורה שהכוונות שלו אליה אינן רציניות, עם האישה שהוא אוהב הוא יהסס לעשות את זה מהרבה סיבות, רובן אידיוטיות ומיושנות. אולי בגלל שאנחנו מודעות למגבלה הזאת שלכם, אנחנו לא ממהרות להסגיר בפניכם את הסטיות הקטנות שלנו, או לבקש משהו שהוא "חריג" במיטה.

סלח לי אם את הרעיון הנחמד שלך שקיים ניסיון להחפיץ את הגבר ואיברו בסרטי הפורנו, אני פוסלת על הסף כי האמת היא שמלבד האדרתו, לא נעשה בו שום שימוש לא הולם. מטפלים בו יפה, מעריצים אותו, רוצים בו ומעריכים אותו. לעומת נשים בתעשייה הזאת, שמתייחסים לגופן כמכלול של חורים ותו לא. הבעיה היחידה שאני מוצאת בסרטים האלו, היא התפיסה המעוותת שנוצרת אצלכם לגבי מה שאנחנו אוהבות וכמה רחוק אנחנו מוכנות ללכת במיטה בשביל לקבל לתוכנו את האיבר שלכם. בעיה שלכם שנפלתם בפח שיצרתם לעצמכם.

שלא תטעה לרגע, לא באתי להרגיע את תסביך הפין שלך. אולי כדאי שתתבגר ותבין שכל עוד לא מדובר בזין קטן במיוחד – אין לי שום בעיה איתו וכל עוד אתה מפצה על זה – אז אין לי בעיה גם איתך. לא באתי בהכרח להתאהב, לא כי אתה לא מתאים, כי זו לא הסיטואציה. ומה שבטוח שלא באתי להוות תחליף לאמא שלך, אתה כבר ילד גדול ואני עוד לא שומעת את הרחם שלי צועק. את הבעיות שלך תפתור עם הפסיכולוג. אני יותר מאשמח אם תשאיר את התסביכים שלך מחוץ למיטה.

אולי באמת עדיף לגברים שלא מבינים נשים – לגמור את הערב מול UPORN. כך תוכלו לחסוך מאיתנו הרבה כאב וסבל מיותר.
***
כל הפרקים | הוא והיא ב-ynet | הכריכה האחורית | תגובות, הערות והצעות