מסעות מיסטר נורמל | אני רוצה

אני רוצה שתהיי פה כבר. אני רוצה לדעת שאת קרובה, גם אם אני לא רואה אותך כל היום. ואני רוצה לראות אותך, להרגיש אותך פיסית, לגעת בך, ללטף את פנייך, לנשק את שפתייך ואת כל גופך. להביט בך בזמן שאת קוראת ספר ולחייך בגאווה שאת שלי, להביט בך בזמן שאת ישנה, אולי חולמת חלומות מתוקים יותר בזכותי.

אני רוצה להכיר אותך יותר, לשמוע סיפורים, לראות בעיניים איך את מגיבה למצבים. אני רוצה להרגיע אותך כשאת כעוסה, לתת לך ספייס, לנחם בלי מילים. רוצה לתת לך מקום גם בנפרד, אבל ביחד, להגשים איתך את החלומות שלי בנפרד, לתת לך להגשים את החלומות שלך וליצור לנו חלומות משותפים שיתגשמו.

אני רוצה להשוויץ בך מול כל העולם, להביט בך כשאת מאירה את החדר בעצם הנוכחות שלך בו, להיות גאה על ההישגים שלך ועל ההצלחות, לתמוך וללוות אותך בכל האתגרים ולשמוח על כל פסגה חדשה שאת כובשת בעצמך ואיתי ביחד. אני רוצה להיות מעורב בחייך כפי שאני רוצה אותך בחיי.

אני רוצה שנדבר על הכל, שלא נשמור בבטן, שלא נפחד להגיד. אני רוצה להוכיח בכל פעם מחדש שאין משהו שאי אפשר לפתור, שאין דבר שיכול להרוס ושאין תחום שאנחנו לא יכולים להגדיר אותו מחדש בעצם הנוכחות המשותפת שלנו בחיים של האחד אצל השני. אני רוצה ללמוד ממך המון ולקוות שאת לומדת ממני בחזרה.

אני רוצה לשכב איתך, לאכול אותך, להזדיין איתך. אני רוצה להביט בך בעיניים כשאני בתוכך וכשאת מכניסה אותי לפיך. אני רוצה לעשות לך טוב, בכל דרך אפשרית, בתוך ומחוץ למיטה, ללמוד מה שאת אוהבת ושאת תדעי מה שעושה לי טוב. אני רוצה להרגיש את הויברציות הגועשות שלך בירכיים עכשיו. אני רוצה לשמוע אותך מתענגת, נכנסת לתוך המקום שלך ומגיעה איתי לשיאים חדשים. אני רוצה להרגיש את המקום של היחד בצורה הכי פיסית, הכי יצרית והכי אינטימית שיש.

אני רוצה שתאפשרי לעצמך לכעוס עליי, שתאהבי אותי, שתחבקי אותי בלי סוף. אני רוצה שתדעי מה אני מרגיש כלפייך בכל רגע נתון ואני רוצה לדעת זאת גם ממך. אני רוצה שנדבר, שנעשה, שנשתוק. אני רוצה שנבין דברים שאין למילים מקום בשבילן. אני רוצה שתהיי המאזנת וזו שפורחת גבוה מדי. אני רוצה שתדעי שאני תמיד אהיה פה כדי להחזיק בך ואני רוצה שגם את לא תלכי לעולם.

אני רוצה שתביני את ההיגיון שלי, שתדעי שהוא משתנה בזכותך, שאני אבין את ההגיון שלך ושתמיד נמצא דרך להבין האחד את השני גם אם לא נסכים. אני רוצה שנכבד האחד את השני תמיד ושהמקום של הכבוד לא ייעלם בשום שלב של אתגר. אני רוצה שתדעי שאני תמיד אעשה את הכל כדי לא לפגוע בך, אעשה את הכל כדי להוכיח לך זאת וארצה לדעת שאת יודעת את זה.

אני רוצה לבחור בך בכל פעם מחדש, ושאת תבחרי בי.
אני רוצה אותך. ויש לי אותך.
***
כל הפרקים | הכריכה האחורית | תגובות, הערות והצעות