היא והוא | עטיפות

התמונה לקוחה מהאתר AllFunny
כשמדברים על 'עטיפות' עולות אסוציאציות של דברים טובים, כמו מתנות, או ממתקים. מה כבר אפשר לעטוף שלא יגרום לנו לקרוע את העטיפה ולהתפעל ממה שמסתתר מתחת? ובכן, 'כיפה אדומה' כבר לימדה אותנו שלא כל סבתא נוצצת, אז למה לעצור שם?

היא: זונה בעטיפה של ממתק

אני בחורה של גברים, אין לי בעיה עם רמיזות מיניות, הטרדה מינית מבחינתי היא משהו שגובל לרב במגע לא רצוי ולא בדיבורים או במבטים. אני לא מתביישת לדבר על הכל ובגלוי. אני אוהבת (וזו מילה שאני מקפידה לא לבזבז סתם, כי אין הרבה דברים שאני אוהבת באמת ואני משתדלת שלא להוזיל את המילה) סקס ללא עכבות. אני אוהבת מגע רך ואני אוהבת מגע אגרסיבי, אני אוהבת לגוון, אני אוהבת דיבור מלוכלך. אני בעיקר אוהבת.

כשרק נפרדתי מבן זוגי (שיתבדל לחיים ארוכים) והתחלתי לשכב עם גברים אחרים, לא הצלחתי להבין את מה שלקח לי עשר שנים לגלות על עצמי, לאט ובזהירות. כל גבר שאני נכנסת איתו למיטה, כבר יודע עליי מה עושה לי נעים, מה מדליק אותי, כמה ובאיזו עוצמה אני רוצה את זה (ויש לי סטיות קטנות שאפילו אני לא מספרת עליהן לפרטנרים שלי בגילוי מוקדם) ומאחר ואין לי סודות מחברים, שיתפתי חבר טוב . הוא צחק עלי וטען שאני החלום של כל גבר במיטה. אני אוהבת בדיוק מה שגברים מפנטזים עליו ולרב לא מיישמים.

" את יודעת כמה פעמים מה שאת מדברת עליו התגלגל לי בראש בזמן סקס? הוא שאל "אבל אני לא מעז לעשות, כמה פעמים רציתי להגיד בדיוק מה אני רוצה, אבל מה אם היא לא תאהב את זה? מה אם היא תברח? מה היא תחשוב עלי? הסתכלתי עליו ולא הבנתי למה. "למה שתרצה בת זוג שלא תאהב את מה שאתה אוהב במיטה? למה שתרצה מישהי שלא משוחררת איתך מספיק בכדי להגשים את כל הפנטזיות המשותפות שלכם?"

לאורך השנה האחרונה העליתי את השאלה הזאת מספר פעמים בפני לא מעט גברים, בייחוד בפני אלו שאמרו לי (אחרי ששיתפתי אותם בחוויות שלי) איך הייתי רוצה שבת הזוג שלי תהיה קצת יותר דומה לך. וכולם ענו לי פחות או יותר את אותה התשובה, כמה הם היו רוצים פתיחות שכזאת במיטה.. אבל אז יצא לי להכיר את בנות הזוג שלהן/או את הפוטנציאליות ואז הבנתי משהו נוסף שחבר לפאזל המחשבתי שאני בונה. יש בנות שאתה מפנטז עליהן ומזיין ויש בנות שאתה מעוניין לצאת איתן. ואלו טיפוסים מאוד שונים. יש את את הבחורות המיניות - אלו שהמחשוף מדבר , שההליכה מרמזת, שהפתיחות שלהן היא אין סופית , שהחיוך שלהן קורא לך לבוא. מהסוג שתזיין כל הלילה.

יש את הבחורות הטובות- אלו שתביא לאמא הביתה, אלו שתצחקנה עם יד על הפה מחשש לאבד שליטה, אלו שיאדימו מדיבור לא נאות בפרהסיה, אלו שלא יפלרטטו עם החברים שלך אפילו לא בצחוק. מהסוג שיגדל לך ילדים.

כל גבר רוצה זונה במיטה, אבל הוא רוצה שהיא תבוא אליו בעטיפה של ממתק. שאף אחד בחוץ לא ידע מה יש לו בבית ורק הוא בחדרי חדרים יוכל לקלף את העטיפה ולהנות מהמציצה. מנסיוני והיכרותי עם בנות זה לא קורה. אנחנו די פשוטות להפעלה, אם רק קוראים את ההוראות נכון (לרב אתם פשוט לא יודעים את השפה, זו בעיה אחרת) אין דבר כזה ליידי בחוץ וזונה במיטה. מתחת לנייר העטיפה המתכתי , זה תמיד יהיה אותו הקרמבו.

אבל אז הכרתי את בנות הזוג שלהן/או את הפוטנציאליות ואז הבנתי משהו נוסף שחבר לפאזל המחשבתי שאני בונה. יש בנות שאתה מפנטז עליהן ומזיין ויש בנות שאתה מעוניין לצאת איתן. ואלו טיפוסים מאוד שונים.


אישה שהיא באמת אישה ויודעת את זה, לא מפחדת להראות את זה. היא לא צריכה להיות גסה או זנותית. רק אישה, על כל המשתמע מכך. אבל לרב, גברים רוצים נשים שבריריות, עדינות, נעימות ובעצם ילדות. זה לא מאיים. זה מחזק. מעט מאוד גברים ויש כאלו, לא מפחדים מזה (אני משבחת).


הוא: שועל בעטיפה של שׂה

כולנו היינו רוצים את הנשים שלנו כך. שיידעו להיות אמהות ומחנכות ומאופקות ומשכילות – ביום, ובלילה – שיורידו את המדים של האחות הרחמנייה ויתמסרו לנו לחלוטין. הבעיה מתחילה כשאנחנו אוהבים ולא רק נמשכים, ומפחדים שסיטואציות מסוימות יגרמו לכן לברוח. ויש דברים שפשוט אי-אפשר לתקשר בצורה שלא תהרוס את הספונטניות או שתגרום לנו לחשוב שאתן עושות את זה רק כי ביקשנו ולא כי אתן ממש רוצות. כי כבר הבעתן את דעתכן על כמה שאנחנו קופים, ושסרטים כחולים זה לסוטים שלא מכבדים נשים, וכבר כתבתן מיליון טורים על-כך שנפסיק לדחוף לכן את הראש למטה.

אפשר לכתוב הרבה כמה העניין הזה קשור גם לאמהות, על הפחד "לזהם" את הדמות שאמורה לגדל את הילדים שלנו, ועל שריטות שמרניות שהאמהות שלנו פלטו כשהיינו עושים שטויות כילדים, ועוד. אבל דברים רבים יכולים לעבוד לטובת הקשר הזוגי אם רק תואילו בטובכן להגיד לנו שאתן מוכנות/יכולות/רוצות. כן, זה לא מבטל שגם גברים צריכים לקחת אחריות על המיניות שלהם.

יש גברים שלא מסתירים את מה שאת רוצים, הם בטוחים בעצמם, הם יודעים מה לבקש וגם מתי לדרוש את מה שעושה להם טוב, בתוך ומחוץ למיטה. הם הגברים שאתן לא מבינות איך הם "נחטפו" כל-כך מהר, למרות כל הרעב התמידי שיוצא להם מהעיניים לסקס. הם מצאו מישהי שידעה מראש מה הם רוצים וידעה לתת להם זאת.

הבעיה היא עם השאר, עם גברים שלובשים מסכה של שׂה תמים כשבתוכם בוער זאב ששוחר לטרף חייתי וחסר מעצורים. הם אלה שיחמיאו, שיקשיבו ויהנהנו בראשם כשאת מדברת, שיפתחו לך את הדלת, תקשורתיים כאלה, שיגרמו לך להתאהב בהם כבר בפגישה הראשונה – אבל הם אלה שאת בחיים לא תביני אותם. הם אלה שנראים לך הכי מוכנים לזוגיות, ובכל-זאת הם לא מתחייבים. הם אלה שמשכילים וסגורים על עצמם, אבל רחוקים מכל היסגרות על מערכת-היחסים שאת חושבת שאת מנהלת איתם. הם אלה שינהלו איתך שיחות על המצב ביניכם ויגרמו לך להבין (ואז לא להבין) שאולי בעצם באמת את האשמה. הם אלה שרוצים לזיין אותך, אבל נתקעו עם המסכה של הכבש בסקס בינוני בשלוש תנוחות בנאליות, ועכשיו הם לא יודעים איך לצאת מזה. הם אלה שצריך לברוח מהם, כי הם רוצים מה שאת רוצה, אולי, אבל הם פשוט מפחדים להגיד. הם אלה שתסביך 'אמא' זועק להם על המצח ואם לא בא לך לגדל עוד ילד – זה הזמן למצוא ערס אופנוען ושרירי, כזה שמוריד יותר שיערות ממך, כי איתו לפחות את יודעת למה לצפות, ואם הציפיות האלה יתאימו לך – אז צפויה לך מערכת יחסים מספקת, על כך המשתמע מכך.
***
כל הפרקים | הוא והיא ב-ynet | הכריכה האחורית | תגובות, הערות והצעות