הוא והיא | האם הגודל באמת קובע

התמונה לקוחה מהאתר AllFunny
קל מאד לבוא בטענות. לעיתים זה פשוט קל מדי, מכיוון שזה מוציא את הצורך לקחת אחריות, לראות את התמונה הגדולה, ולהבין שלכל תרנגולת יש ביצה שעומדת מאחוריה תרנגולת גדולה יותר. אבל יום כיפור הוא הזדמנות לחשבון נפש, כזה שנע על גבול ההתחסדות וההתייפייפות, אבל לא כזה שנועד להכות על חטא במסווה של הצורך לצאת תמיד בסדר. בעצם, למה לא?

הוא: גדלים ותנוחות

רוב הבנות המתיפייפות, אלה שאחר-כך ייפַּגשו לקפה ביחד ויצחקו על כמה שהזין שלךַ קטן, לא יעיזו להודות על כך בפניךַ. זה לא שהן מנסות להיות נחמדות אליך, אלא שנשים מפחדות להודות כמה שהן אוהבות סקס וכמה שגם הן שטחיות לגביו, שמא אנשים (כלומר, אנחנו הגברים) יחשבו אותן לזולות (ה-נ' במקלדת לא תמיד עובדת לי). הן הרי, יפות הנפש, מתאהבות בך כאדם, בכמה שאתה מתחשב ורגיש, בזה שאתה בוכה מהפרסומות של פלאפון ולא בגלל שאתה כלי במיטה.

אז הרשה לי לומר לךַ את האמת. הגודל קובע, אבל לא מהבחינה שאתה חושב, כי יש גם דבר כזה גדול מדי. עבה מדי ישכיח ממך את האפשרות לאנאלי. ארוך מדי יגרום לך לעבוד קשה יותר דווקא בכדי לא להכאיב. איבר "טוב" הוא כזה שמאפשר לך לעשות כל תנוחה איתו (וזה רלוונטי לכל איבר): אם הוא קטן מדי לתנוחת כפיות, קצר מדי בכדי להתענג מתנוחת דוגי, וקופץ החוצה בכל פעם שבת הזוג שלך רוכבת עליך – אז אתה בבעיה.

גברים הם אלו שהביאו על עצמם את ההתעסקות האובססיבית לגבי הגודל שלהם ברגע שמישהו אישר להם להחזיק מצלמת וידאו ולצלם סרטי פורנו. מה ששכחנו להזכיר לעצמנו הוא שהנשים בחיים האמיתיים מפרגנות פחות רק בגלל שהואלנו בטובנו להוריד את המכנסיים (לטוב ולרע שבכך). אבל נשים הן היחידות שיכולות לעזור לעצמן (ולגברים שאיתן) בכל הקיבעון הזה, מכיוון שככל שנשים ימשיכו להתעסק בזה, גברים ימשיכו להיות חרדים לגבי זה, וכשאנחנו חרדים – לא יעזור שום סרגל, אם אין מה למדוד מלכתחילה.

נכון, לעיתים נשים צריכות להציל אותנו מעצמנו, גם אם זה אומר קצת לשקר. אבל זה שקר לבן, שמותר לחטוא בו לטובת שני הצדדים, כי גם אני אומר לך שבכלל לא שמנת לאחרונה ושאני בסדר גמור עם זה שלא גילחת כבר חודשיים. רק אם נעזור האחד לשני להיות בטוחים לגבי דברים שאין באפשרותנו לשלוט עליהם באמת – כך נוכל להתפנות לדברים החשובים באמת במיטה, כמו תקשורת, תשומת-לב, התחשבות, כבוד ואהבה.

ועוד משהו: גודל של איבר מין לא מודדים במצב מנוחה. נקודה. בלי אבל, בלי לשכן שלי וההוא בחדר כושר. פשוט לא.


היא: גדלים ואצבעות

אין גבר שלא רצה לשמוע אותי מתפעלת מהזין שלו, כמעט ואין גבר שלא שאל אותי מה אני חושבת עליו. הגדילו לעשות אלו שגילחו את שערות המפשעה ושאלו אם זה נראה ככה יותר גדול. אז אחרי שכבר אמרתי: וואו ושיואו כמה הוא גדול וכן אתה קורע אותי מבפנים (גם אם לא באמת התכוונתי לזה אבל לא רציתי לבאס) - אז תכל'ס, כמה פעמים באמת אמרתי הגודל לא קובע והתכוונתי לזה?

כשאנחנו לבד, רק אנחנו הבנות, בלי הצורך בפוליטקלי קורקט, בלי הצורך בללטף את האגו של התורן, אנחנו מפרטות זו לזו על זוויות, וקוטרים ותנוחות. עוד לא יצא לי לשמוע או להגיד ולו פעם אחת "איך בא לי זין" בלי שתבוא לאחר-מכן המילה "גדול," ובדרך כלל גם הדגמה, עד כמה גדול הוא צריך להיות. זה לא שיש לנו פיקסציה על גודל, זה לא שאנחנו מאמינות לסרטי הפורנו (כן, גם אנחנו מנצלות את האינטרנט לזה), זה לא שאנחנו מצפות ל- 30 סנטימטר (17 לרב עושה את העבודה), אבל כן, מאכזב אותנו להיכנס למיטה ולא להרגיש את החדירה (גם אם רובינו לא גומרות ממנה).

למרות הנאמר למעלה, זה לא הדבר היחיד שמעניין אותנו. כמו שאומרים שבחורה מכוערת/ שמנה/ בעלת ערך עצמי ובלה בלה בלה הרבה יותר טובה במיטה מכוסית שכּל החיים הייתה המלכה של השכבה - זה נכון גם לגבי גברים. אח שלו, יש עוד דרכים לגרום לי להזיל עליך ריר. גברים עם זין קטן או חוסר ביטחון באשר לגודל אי שלמות באשר לצורה - לרוב למדו להעניק מין אוראלי מופלא, הם למדו בשקידה כל נקודה אורגנית בגוף האישה והם פיתחו שיטות קסם איך לגרום לאישה לגמור רק באמצעות האצבעות. לפעמים סקס עם גבר כזה עדיף על סקס עם גבר שיש לו זין ענק אבל לא באמת יודע מה עושים איתו.

זין קטן זו לא קללה שאי אפשר להתמודד איתה, אבל צריך לדעת איך.
***
כל הפרקים | הוא והיא ב-ynet | הכריכה האחורית | תגובות, הערות והצעות