מסעות מיסטר נורמל | חלום בהקיץ

אני בדיוק מסיים לשטוף כלים בזמן שאת מגיעה מאחור ומחבקת אותי ונותנת לי נשיקה סתמית ומהירה על הגב, כזו שעושה לי עור-ברווז מענג על כל הגוף. ואת שואלת אותי משהו, אני כבר לא זוכר מה ואז את מרפה את ידייך מהמותניים שלי ומתחילה להתפשט כשאת עושה צעדים אגבִיים לכיוון המקלחת. אני מסתובב אלייך בחצי ראש בדיוק כשאת גם מסובבת חצי גוף אליי, מוודאת שאני מבחין במקום שאליו את הולכת חצי ערומה. את מחייכת אליי חיוך ערמומי ורחב ואני מחזיר את הראש לאחור ומחייך לעצמי חיוך ערמומי עוד יותר.

זרם המים החזק מחליש את רעש הדלת כשאני נכנס למקלחת, אבל אני בטוח שאת יודעת שאני כבר שם. אני מוריד מעצמי את הבגדים במהירות ומסיר באיטיות את הוילון. העיניים שלי ננעלות מיד על העיניים שלך שכבר מצפות לי ואת אוחזת במה שמוכן לקראתך מהרגע שנגעת בי, ומושכת אותי פנימה.

כפות ידיי מלטפות את שיערך ויורדות למטה עד הגב וחוזרות חזרה למעלה דרך המותניים והבטן, מלטפות את שדייך ועולות אל צווארך ומשם אל פנייך, מקבעות אותן מול פניי ומאפשרות לי לקרב את שפתיי אל שפתייך שכבר נפתחות לקראתי. המים מכסים את שנינו בחום מלמעלה ואנחנו לא מנתקים מגע. הלשונות שלנו נפגשים ומעסים האחד את השני, מלקקים באיטיות את גבולות השפתיים ומכריזים בעלות.

וכשאני מצליח להתנתק משפתייך, שפתיי לא מצליחות להתנתק מגופך. הן ממשיכות במסלול ידוע, שלא נראה לעין, אבל ששנינו מכירים בהנאה רבה. והן ומנשקות את לחייך וצווארך, בדיוק בנקודה שמאחורי האוזן, ממשיכות אל צווארך, בדיוק בשקע שנוצר עם הכתף ואז למטה אל שדייך, בדיוק בעיגול שמקיף את כל אחת מהם ומשם את הפטמות, שמחכות זקופות לנשיקות ארוכות ומשכּרות. והבטן שלך רכה, סופגת את הקימורים שגופך יוצר מעוֹנג וידייך אוחזות בשיערי הרטוב, מוּדעוֹת לדרך שעומדות לעבור שפתיי. ואני שומע את קולך בתוך ההד של החדר עם המים, שמתחיל מנשימות שקטות ומתגבר אל קולות מתרפקים. ואת אוחזת חזק יותר כשאני מנשק את שפתייך האחרות ומאתר את המקומות שגורמים לך להחזיק בראשי ולשחרר קולות חזקים יותר מתוכך.

ובשלב מסוים את מרימה אותי אלייך ומנשקת את שפתיי שוב, טועמת מלשוני את אשר היא טעמה. ואת סוגרת את המים באחת ומביטה בי במבט מלא כוונות. ידייך כורכות את צווארי ואז יורדות ומלטפות את גופי, מסמנות את הדרך ללשון שלך ושפתייך, שעוקבות אחר שבילי הידיים. ואת טועמת אותי, מעלימה ומוציאה, מנשקת ומלטפת עם השפתיים, מעבירה אותי בין אצבעות וידיים, שפתיים ולשון, עיניים ושדיים. את מגניבה אליי מבט מלמטה, בודקת שאני איתך ומאשרת בכל פעם מחדש שאני לא הולך לשום-מקום, מתמסר למגע שלך ולא יכול יותר להתאפק. אני מושך אותך מהכתפיים בחזרה אל קו העיניים שלי, מביט עמוק לתוכך ונפרד ממבטך רק לרגע אחד.

את מסתובבת עם הגב אליי, מזמינה אותי אלייך, ומממשת את החיבור בינינו. ושנינו מתענגים מהמגע עצמו, מהאיחוד שנועל אותנו יחד והמגע מבפנים שמעצים את התחושה. ואני לא יכול בלי להרגיש אותך בכל הגוף, אז לא מפסיק ללטף, להחזיק, לאחוז, ולהרפות. וכשאני אני לא יכול בלי להביט בעינייך, אני יוצא ממך לרגע ומוציא אותך מהמקלחת, וכששנינו עוד רטובים. אני לוקח אותך אל המיטה רק כדי שאוכל להביט בך שוב בזמן שאוכל להיות בתוכך שוב. ואת מביטה בי בחזרה, מאשרת ומתענגת יחד איתי ואנחנו חוזרים לרקוד האחד עם השנייה, האחד בתוך השנייה, פעם מהר ופעם לאט ופעם גם בלי תזוזה בכלל, רק להתמכר לתחושה של אחד גדול שנוצר משנינו.

ואני מרגיש איך אני מתקרב, איך את רוצה, שומע איך דופק לי הלב וכמה חזק את נושמת. אני מביט בך ומסיר, אוחז בך ומרפה, נושק לך ולגופך ולא יכול להפסיק. אני צופה בכל גופך, בכל פעם מזווית אחרת שלא משנָה את הצורך להיות בתוכך בכל פעם מחדש. ורק כשאני שומע אותך מתנשפת, שאני שומע נשימות שמתקרבות לכדי צעקות – אני יודע שאפשר ושאת רוצה ושאת איתי באותה תחושה.

אני חוזר לשכב מעלייך ומביט לתוך עינייך. את מרגישה אותי יותר ויודעת. ואני מרגיש את הרעידות שלך בבטן ובין רגלייך כשאת אוחזת אותי חזק ומחבקת ויודע שעכשיו תורי. אני מקרב את פניי לפנייך, נושק לך ארוכות ורוקד בתוכך במהירות מוגברת. וזה קרוב, את מרגישה. את לא מפסיקה להחזיק בי בזמן שכל גופי מתכווץ אלייך, בזמן שהאגן שלי נדבק לשלך ובזמן שאני משחרר את כולי לתוכך. ואת מרגישה את כל החום והכמיהה והתשוקה פורצים בבת-אחת ומסרבים להרפות מהתחושה הזו, גם הרבה אחרי שנדמה שהכל כבר השתחרר ויצא, כי הלב עוד ממשיך לפעום והפה מנסה להסדיר את קצב הנשימה והעיניים, כמו שאר הגוף, מופתעות בכל פעם מחדש שאנחנו מסוגלים להגיע למקום גבוה שכזה, שתמיד נדמה שהוא יותר גבוה מהפעם הקודמת.
***
כל הפרקים | הכריכה האחורית | תגובות, הערות והצעות