הוא והיא | מושלם מדי

התמונה לקוחה מהאתר AllFunny
קודם כל – לנשום עמוק. אין דבר כזה מושלם מדי, ואולי אפילו אין דבר כזה מושלם. אבל בכדי להגיע למקום האידיאלי של מציאת בן/בת הזוג המושלמת, דרושה יכולת דמיון מפותחת, וגם הרבה הומור. אם אין לכם את זה, אז אולי שלא תקראו את הטור הבא.

הוא: הבחורה המושלמת

הבחורה המושלמת היא זו שתבין קודם כל שכל הגברים הם ילדים קטנים, ושזה בסדר גמור, ושאין צורך לשנות זאת ולהפוך אותנו לאבא שלהן. בשביל זה אנחנו מחליטים להתחתן, כדי שאנחנו לא נצטרך לעשות את הדברים האלה.

הבחורה המושלמת מבחינת גברים היא כזו שאוהבת סקס, והרבה, לא מענישה את בן-הזוג שלה בחוסר-סקס, יוזמת סקס מעצמה, ואוהבת סקס לא שגרתי. אם כבר סקס, אז כזו שלא מתנגדת לאנאלי, בעד הוספת בחורה נוספת למיטה ולא פוסלת את האפשרות לחילופי זוגות אחרי גיל 40. טוב, אגדות לחוד ומציאות לחוד, ובכלל, סקס הוא רק מרכיב אחד שהופך את הבחורה למושלמת, בהרבה תחומים מחוץ למיטה.

המושלמת זורמת עם החברים של בן הזוג שלה והופכת לאחת מהחבר'ה (כל עוד היא לא צוחקת עליו בפניהם). היא לא שומרת דברים בבטן, אבל גם לא מחפשת להקיא כל דבר שמפריע לה בכל רגע נתון. היא לא מצפה, אלא אומרת, ומנסה לקבל את השריטות של בן הזוג שלה (וגרבוץ זו לא שריטה). וגם לא אכפת לה מהקרש של השירותים. היא יודעת להחמיא לבן הזוג שלה בקטנות, לא מתרגשת משטויות ולא נכנסת לדרמות. היא אופטימית ושמחה, ויודעת לצחוק, גם על עצמה.

המושלמת יוצרת לעצמה חיים מחוץ לזוגיות, מתעניינת, לומדת ומפתחת את עצמה גם לאחר הנישואים, לא הופכת את בן הזוג שלה לחברה הכי טובה לקניות או לכספומט מהלך. היא מעניינת ומתעניינת, ויכולה לשקוע בשיחות עם הכל ועל כלום. היא יודעת להחליף את המלתחה של בן הזוג שלה מבלי שהוא יידע על כך והיא יועצת סטייל ואופנה עם טאקט.

המושלמת יודעת לבקש עזרה, אך היא עצמאית ובטוחה בעצמה (ולא צריכה עזרה עם כל התקשרות לנציג שירות), היא לא מתחשבת ולא משווה, לא מכריזה מלחמות פמיניסטיות, יודעת לתת קצת מרחב אך גם יודעת מתי לא לוותר ולהתעקש. היא יודעת מתי לחבק, וגם מתי להרפות. היא לא הופכת את בן-הזוג שלה למכונת מסאז'ים, לא מורידה עליו את תסכולי העבודה או המריבה עם החברה, והיא גם יודעת להפסיד בכבוד בוויכוח.

המושלמת מקרינה מיניות גם כשהיא פותחת בקבוקי בירה עם השיניים (בבקשה, לא). היא שומרת על עצמה, אבל יודעת להוריד פיצה משפחתית כמו גדולה. היא ספונטנית, רגישה, ועם חוש הומור, ולא שואלת את הגבר שאיתה ב-2 בלילה אם הוא ישן, אלא אם כן זה בשביל סקס.

יש עוד מיליון דברים כאלה, שברורים שלא יקרו, כי אין דבר כזה מושלם. ומי שחושבת שמדובר ברשימה שוביניסטית במיוחד, מוזמנת לשאול את כל הנשים האלה שזורמות, פחות כבדות ודרמטיות ושפתוחות יותר עם המיניות שלהן – אם הן מאושרות בזוגיות שלהן ורובן יגידו שכן, כי גברים מגיבים בעיקר למצבי הרוח של נשים. אם הן שמחות – הם יזרמו, אם הן מיניות – אז הגברים יהיו עם בטחון עצמי גבוה יותר שיוביל למחוות מתוקות, ואם הן לא יעמיסו את כל השריטות שלהן על הגבר שלהן – אז הן גם יכולות למצוא מישהו שגם יודע לפרגן, לעזור ולקחת אחריות ושלא מחפש לברוח מלהיות ביחד מתוך ידיעה שצפוי לו עוד ערב של כאב ראש. לשיקולכן.


היא: הגבר המושלם

טוב לדעת שהקריטריונים לאישה המושלמת הם לא אילמת, בעלת ראש שטוח ורווח בין השיניים. ובכל-זאת, למרות שנראה כאילו אני עומדת במרבית הקריטריונים – לא תמיד ובוודאי לא בשביל כל אחד – הייתי האישה המושלמת. לא תמיד היה לזה הסבר. לפעמים זה פשוט לא קרה.

הדרישות שלי לגבר מושלם הן פשוטות יותר: יתום עם קרן נאמנות. אבל אם להיות אמיתית, אף פעם לא האמנתי במושג הגבר המושלם. ההגדרה המתאימה יותר היא 'הגבר הנכון.' היו לי פרטנרים שונים (בעיקר אחד מהשני) ואת כולם אהבתי, כולם התאימו לי. דוד אמר לי פעם שאין דבר כזה הגבר הנכון יש הגבר הנכון לעכשיו. אני באמת מאמינה שבכל שנייה בזמן יש מישהו שמתאים לך שפספסת בגלל עיתוי לא נכון שלך או שלו. רבות הפעמים בהן הכרתי מישהו מדהים וחשבתי לעצמי, זה לא הוא זו אני, או ההפך. ולמרות כל הנאמר, אני יכולה להניח את קווי היסוד המשותפים לכל גבר שבתיאוריה עושה לי את זה.


מבחינת מאפיינים פיזיים הוא צריך להיות גבוה ממני. שטחי, אני יודעת, אבל זה הדבר היחיד שאני מתעקשת עליו.
חשוב שהוא יהיה חכם, כי המוח הוא האיבר הכי סקסי בעיני, כבונוס רצויה גם שנינות, חדות-לשון, וסרקסטיות. עומק רגשי, מהסוג שאפשר לנהל איתו שיחות של עיניים ולגעת במילים.

הוא צריך לאהוב את החיים, אפילו את הימים הרעים, כי הוא יודע שזה רק עוד שיעור ושיש עוד מה ללמוד ממנו. צמא לידע, אוהב להעשיר את עצמו ואחרים, ומשתדל לא לעשות זאת בהתנשאות.

כריזמטי, כזה שהעיניים שלו נוצצות כשהוא מדבר, ושאין ברירה אחרת מלבד להישבות בקסמיו. בטוח בעצמו, בטוח בגבריות שלו, לא נותן לכל דבר לערער אותו, גם כשהוא מתמודד עם משהו מורכב לראשונה. לא מפחד לשאול, להתעניין וללמוד, והוא לא מפחד לומר שהוא טעה. לגרום לי לצחוק, למרות שזה לא קשה. אני אוהבת לצחוק.

חשוב שהוא יהיה גבר. לא ילד, לא מתבגר, לא מבולבל ולא מהסס. גבר, כזה שיידע לשים לי גבולות (כי אין לי הרבה), שיודע מתי לוותר (כי יחסים זה מערכת של תן וקח), שיודע לבחור את המלחמות שלו בחכמה (כי לא הכל שווה להילחם).

הוא צריך לאהוב סקס (בכל זאת מדברים עליי) לדעת להעניק – במיטה ומחוצה לה. הוא צריך לדעת לפרגן, להחמיא, לתמוך, אך שלא ישכח את עצמו בתהליך. אבל הכי הכי חשוב, הוא צריך לרצות לאהוב אותי, והרבה, כי אחרת אין בזה שום טעם.
***
כל הפרקים | הוא והיא ב-ynet | הכריכה האחורית | תגובות, הערות והצעות